“Обнова-фест”: спільні традиції, спільне свято (+фото)

25 Чер.2013

23 червня за підтримки громадської ініціативи “Рідне місто” успішно відбувся VI етнодуховний “Обнова-фест”. Яскраве,  начисене дійство відвідало понад вісім тисяч чернівчан та гостей міста.

У програмі свята – традиції та новинки. Найголовніша з них та, що фестиваль присвячений 1025-літтю Хрещення Русі-України. До цієї дати на святі розгорнули виставку 300 дитячих малюнків «Для Бога я створюю найкраще», яку привезли з Івано-Франківська. Темі Хрещення була присвячена й молитовно-концертна програма.
Ще однією «фішкою» свята, яке відбулося у Музеї просто неба стали виступи клубу історичної реконструкції «Чорна Галич». Новинками серед майстер-класів стало мокре валяння шерсті «Вовняна брошка», виготовлення художніх листівок і подарунків ручної роботи.

У культурно-розважальній програмі «Обнова-фесту-2013» : катання верхи, екстремальні види спорту, ігри для малечі, знайомство зі скаутським життям, відвідини «Літературної кузні», де свої твори читали молоді поети з усієї України, ласування стравами української національної кухні та інші цікавинки.

А на десерт – концерт знаних та молодих українських гуртів і виступ формації «Тіні вогню». Географія музичних ватаг цього разу була представлена чотирма регіонами – Франківщиною, Тернопіллям, Львівщиною та столицею. Отже, «славний Станіславів» на забаві під відкритим небом запрезентували «Пан Пупец» і «Кораллі». «Файне місто Тернопіль», а може, і всю область, що за Дністром, представила молода команда «Медовий полин». А київський десант на «Обнова-фесті» цього року був кобзарсько-козацьким і не тільки! «Шпилясті кобзарі», «Kozak system», а також столично-трускавецький гурт «Мері»!

mibucBzfbS8

BAWbML4bC_U
BW9vjaifWr0
SNrvadPZO_Q
_yTbHNQg2UAihCSXWmWehg

MRbXRrLOmn0

DSC_2413

5v8a7bd-2BI

QDkssNOa4pI