Замість торгівельного «Шанхаю» – комфортний благоустрій!

26 Лип.2013

Мешканці мікрорайону «Гравітон» біля будинку вул. Руська, 263 вимагають від депутатської комісії Чернівецької міської ради та головного архітектора С. Гомоновича впорядкованої площі з лавочками, доріжками та фонтаном.

Занепокоєні намірами забудови товариством «Дружба» (директор Макух В.І.) міжбудинкової території багатоповерховим торгівельно-побутовим комплексом, ініціативна група мешканців мікрорайону під час робочої зустрічі з членами комісії ( третина яких проігнорувала цю зустріч) категорично виступила проти намірів забудови, жодні запевнення забудовника про нову хімчистку, тренажерний зал та аптеку на мешканців не подіяли. Голова ініціативної групи Денис Свекла вже заявляє про здійснення тиску на нього з боку представників забудовника, що є недопустимим в захисті інтересів громади.

Громадська ініціатива «Рідне місто» та депутат обласної ради Андрій Білогорка надаватиме всебічну підтримку мешканцям мікрорайону «Гравітон» і вимагатиме від депутатів та чиновників міської ради створення комфортних умов проживання не тільки в центрі міста, а й мікрорайонах, з яких місто починається.

фото (3)

фото

фото (1)

фото (2)