Хто ми і чого прагнемо

Чернівці

Ми – чернівчани, які живуть і працюють в рідному місті. Нам небайдуже, яким наше місто є сьогодні і яким воно буде завтра. Нас єднає активна громадянська позиція і бажання творити сучасне середовищеwritemyessayrapid essaywriterforyou.com міста Чернівці. Ми продукуємо ідеї і намагаємося реалізовувати їх разом.

 

Мета громадської ініціативи «Tradernew» – активна участь у формуванні сучасного, конкурентоспроможного, комфортного та позитивного життя у м. Чернівці. Громадська ініціатива сповідує принципи writemyessayrapid essaywriterforyou.com демократії, вільної конкуренції, освіченості, відкритості, толерантності.

 

Засадничими принципами в діяльності громадської ініціативи «Рідне місто» є відчуття відповідальності за якість життя у Чернівцях сьогодні, за напрямок розвитку міста у майбутньому та переконання, що самоврядування повинно відбуватися на основі досягнення суспільного, політичного порозуміння й готовності до компромісу, а не партійно-кланового протистояння.
Бути чернівчанином непросто, та не так уже й складно. Це означає лише – бути активним членом громади, поважати закон, поважати чужу індивідуальність, робити щось позитивне для рідного міста, дбати про рівень культури, побуту. Бути членом громадської інціативи «Рідне місто» – означає те ж. Прості речі. Яких досі мало хто дотримується.

 

«Tradernew» прагне, щоб кожен мешканець відчув, що його думка може бути цікавою та важливою, щоб кожен чернівчанин усвідомлював, що саме ми всі відповідальні за це місто. І тільки ми можемо побудувати своє майбутнє.

 

Ми не проти когось. Ми – за майбутнє цього міста, наше майбутнє! Ми – за припинення нагнітання ненависті у суспільстві.
Чернівці – це місто із неймовірною аурою, місто, яке приваблює історичним минулим та динамічним сьогоденням. Чернівці варті нашої уваги, нашої любові, нашого часу. Творімо рідне місто разом!